Парасолька-фан як захист броньованої військової техніки

Парасолька-фан як захист броньованої військової техніки
8
0
0

Під час української війни для танків і бронетехніки розроблялися різні види захисту від безпілотників і дрібніших снарядів. Цей захист базується на оновлених перешкодах над транспортним засобом, де активуються ракети, і таким чином захищають сам транспортний засіб. Проблема в тому, що така надбудова заважає роботі танка, а також ускладнює пересування лісом, кущами чи між будівлями.
Цю проблему можна легко вирішити, розмістивши над транспортним засобом міцний металевий вентилятор, який можна легко та швидко розкласти над транспортним засобом у формі парасольки.
Цей тип бронетехніки 1 має колону 2, на якій розміщені елементи вентилятора 3. Ці елементи вентилятора 3 можуть бути розташовані один над одним так, щоб вони були звернені в одну сторону, переважно до кінця машини. як своєрідний хвіст. Коли необхідно захистити автомобіль, вентиляторні елементи 3 повністю або частково висуваються. Якщо необхідний захист з усіх боків, вентилятор повністю закритий зверху, а якщо бронемашина 1 потребує ведення вогню, то можна залишити достатній отвір над стволом зброї. У разі пошкодження елемента вентилятора 3 його легко замінити, знявши цей елемент із полюса 2 і встановивши на нього новий.
Вентилятори 3 можуть бути виготовлені з суцільної товстої листової сталі або з тонких сталевих трубок з натягнутим між ними міцним кельверовим полотном, яке є достатньо міцним для активації запальників гранати при ударі об поверхню полотна.